League Time Home Score Away HT
JAP WELW 10/12 - 12:00 Parceiro Nagano W 1 - 0 Nojima Stella W 1 - 0
JAP WELW 10/12 - 12:00 Saitama W 1 - 0 Sanfrecce Hiroshima W 1 - 0
JAP ECW 10/12 - 12:00 Orca Kamogawa W 0 - 0 Waseda Univ. W 0 - 0
AUS A 10/12 - 13:00 เวลลิงตัน ฟีนิกซ์ 0 - 0 เวสเทิร์น ซิดนีย์ 0 - 0
AUS A 10/12 - 13:05 Sydney W 0 - 0 Brisbane Roar W 0 - 0
NEW NLW 10/12 - 06:00 Canterbury United W - Capital Football W
NEW NLW 10/12 - 08:00 Northern Rovers W - Southern United W
JAP ECW 10/12 - 12:40 Harima Albion W - Okayama Sakuyo W
CHI SL 10/12 - 14:00 Chengdu Rongcheng - Shanghai Port
CHI SL 10/12 - 14:00 Hebei - เป่ย์จิงกั๋วอัน
IND L1 10/12 - 15:00 Persib Bandung - Persebaya
BAN PL 10/12 - 15:30 Mohammedan - Muktijoddha Sangsad
BAN PL 10/12 - 15:30 Sheikh Russel - Bangladesh Police
IND I 10/12 - 15:30 Sudeva Delhi - Churchill Brothers
AUS A 10/12 - 15:45 ซิดนีย์ เอฟซี - เมลเบิร์น ซิตี้
ALG U21L 10/12 - 16:00 Constantine U21 - ASO Chlef U21
ALG U21L 10/12 - 16:00 El Bayadh U21 - ES Setif U21
ALG U21L 10/12 - 16:00 Paradou U21 - Saoura U21
GEO CEL2 10/12 - 16:00 Dusheti - WIT Georgia
GEO CEL2 10/12 - 16:00 Rustavi - Khobi
CZE T 10/12 - 16:30 Hradec Kralove - Chrudim
WOR CF 10/12 - 16:30 อันคารากือจือ (Tur) - ชีวาสสปอร์ (Tur)
WOR CF 10/12 - 16:30 เกงค์ (Bel) - เอลเช่ (Esp)
AZE FD 10/12 - 17:00 Energetik Mingechevir - Lokbatan
AZE FD 10/12 - 17:00 Shamakhi 2 - SumQayit 2
AZE FD 10/12 - 17:00 Turan 2 - Qarabag 2
GER JBW 10/12 - 17:00 Bonner U19 - Leverkusen U19
GER DFBJP 10/12 - 17:00 Koln U19 - โฮลสไตน์ คีล U19
GER DFBJP 10/12 - 17:00 เนิอร์นแบร์ค U19 - Hertha U19
HON FAC 10/12 - 17:00 Lee Man Warriors - Southern District
ITA P2 10/12 - 17:00 Imolese U19 - เบเนเวนโต้ U19
ITA P2 10/12 - 17:00 Monopoli U19 - Pisa U19
ITA P2 10/12 - 17:00 Perugia U19 - โครโตเน่ U19
ITA P2 10/12 - 17:00 Pescara U19 - Ternana U19
ITA P2 10/12 - 17:00 Reggina U19 - Ascoli U19
ITA P2 10/12 - 17:00 ซาแลร์นิตาน่า U19 - Entella U19
ITA P2 10/12 - 17:00 สเปเซีย U19 - Cosenza U19
MAL CL 10/12 - 17:00 Swieqi - Mqabba FC
NET D1U18 10/12 - 17:00 เฟเยนูร์ด U18 - อาแซด U18
SPA TRFEF 10/12 - 17:00 Motril - Huracan Melilla
TUR 3LG2 10/12 - 17:00 Bayrampasa - Orduspor 1967
WOR CF 10/12 - 17:00 นีซ (Fra) - คิโรน่า (Esp)
WOR CF 10/12 - 17:00 แรนส์ (Fra) - เซลติก (Sco)
WOR CF 10/12 - 17:00 สเปเซีย (Ita) - ซามพ์โดเรีย U19 (Ita)
WOR CF 10/12 - 17:00 Widzew Lodz (Pol) - Rukh Lviv (Ukr)
THA TL2 10/12 - 17:30 ระยอง เอฟซี - ชัยนาท
TUR 1L 10/12 - 17:30 Keciorengucu - Adanaspor AS
TUR 1L 10/12 - 17:30 Tuzlaspor - ริเซสปอร์
WOR CF 10/12 - 17:30 GKS Jastrzebie (Pol) - Skra (Pol)
WOR CF 10/12 - 17:30 ลีลล์ (Fra) - เรอัล บายาโดลิด (Esp)
ESW SMTNPL 10/12 - 17:45 Denver - Green Mamba
AZE FD 10/12 - 18:00 Zira 2 - Imisli FK
CHI SL 10/12 - 18:00 Shenzhen - Changchun Yatai
ENG PLU18 10/12 - 18:00 เซาแธมป์ตัน U18 - นอริช ซิตี้ U18
ETH PL 10/12 - 18:00 Defence Force - Wolkite Ketema
IND L1 10/12 - 18:00 เปอร์ซิจา จาการ์ตา - Persik Kediri
IRA SL 10/12 - 18:00 Al Naft - Al Talaba
IRA SL 10/12 - 18:00 Al Sinaah - Al-Hudod
IRA SL 10/12 - 18:00 Al Wasat - Erbil
POR L3 10/12 - 18:00 Sporting CP B - Amora
SPA TRFEF 10/12 - 18:00 Levante B - Rayo Ibense
SPA TRFEF 10/12 - 18:00 Arucas - Gran Tarajal
SPA LFW 10/12 - 18:00 Madrid C. W - Valencia W
SPA PFW 10/12 - 18:00 Dep. La Coruna W - Cordoba W
SYR PL 10/12 - 18:00 Al Majd - Al-Jazeera
THA TL2 10/12 - 18:00 Nakhon Si - อยุธยา ยูไนเต็ด
TUR 2LWG 10/12 - 18:00 Arnavutkoy Bl. - Batman Petrolspor
TUR 2LWG 10/12 - 18:00 Inegolspor - Ankaraspor
TUR 2LRG 10/12 - 18:00 Etimesgut - Kirsehir Belediyespor
TUR 3LG1 10/12 - 18:00 52 Orduspor - Yomraspor
TUR 3LG1 10/12 - 18:00 Catalca - Yeni Amasyaspor
TUR 3LG3 10/12 - 18:00 Bergama Bld. - Beyoglu Yeni Carsi
TUR 3LG3 10/12 - 18:00 Cankaya FK - Sapanca Genclikspor
TUR 3LG3 10/12 - 18:00 Kepez Bld. - Arguvan
WOR CF 10/12 - 18:00 FC Rapid Bucuresti (Rou) - ดอร์ทมุนด์ (Ger)
WOR CF 10/12 - 18:00 Jelenia Gora (Pol) - ยาโบลเนช (Cze)
WOR CF 10/12 - 18:00 พีเอสวี (Ned) - Rakow (Pol)
WOR CF 10/12 - 18:00 เรอัล โซเซียดาด (Esp) - ราโย่ บาเยกาโน่ (Esp)
ALB FD 10/12 - 18:30 Dinamo Tirana - Lushnja
AUS A 10/12 - 18:30 เพิร์ธ กลอรี - เวสเทิร์น ยูไนเต็ด
CHI SL 10/12 - 18:30 Guangzhou FC - Guangzhou City
CHI SL 10/12 - 18:30 Zhejiang Professional - Meizhou Hakka
GER OH 10/12 - 18:30 Friedberg - Fernwald
ISR LAN 10/12 - 18:30 Maccabi Tamra - Hapoel Bnei Zalfa
ITA SAW 10/12 - 18:30 Pomigliano W - Inter W
MAU SL 10/12 - 18:30 Bolton City - Grande Riviere
THA TL2 10/12 - 18:30 Krabi - เชียงใหม่ ยูไนเต็ด
WOR CF 10/12 - 18:30 Arka Gdynia (Pol) - Chojniczanka (Pol)
WOR CF 10/12 - 18:30 Korona Kielce (Pol) - GKS Katowice (Pol)
GRE SL2 10/12 - 18:45 Kifisias - O.F. Ierapetra
CHI SL 10/12 - 19:00 Tianjin Jinmen Tiger - Henan Songshan Longmen
ENG C 10/12 - 19:00 แบล็คเบิร์น โรเวอร์ส - เพรสตัน นอร์ท เอนด์
GER RN 10/12 - 19:00 Babelsberg - Energie Cottbus
GER RN 10/12 - 19:00 Meuselwitz - TB Berlin
GER ONOFV 10/12 - 19:00 1.FC Frankfurt - Neustrelitz
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Blau Weiss Berlin - RSV Eintracht
GER ONOFV 10/12 - 19:00 MSV Neuruppin - Mahlsdorf
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Rathenow - Schwerin
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Rostocker FC - Furstenwalde
GER ONOFV 10/12 - 19:00 An der Fahner Hohe - Nordhausen
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Blau-Weiss Zorbau - Sandersdorf
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Eilenburg - Bischofswerdaer
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Freital - Einheit Wernigerode
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Grimma - Halle
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Krieschow - Bautzen
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Ludwigsfelder - Auerbach
GER ONOFV 10/12 - 19:00 Oberlausitz - Einheit Rudolstadt
GER ONOFV 10/12 - 19:00 SV 1890 Westerhausen - Plauen
GER OH 10/12 - 19:00 Dassendorf - SC Victoria Hamburg
GER OB 10/12 - 19:00 BTS Neustadt - Union 60 Bremen
GER OR 10/12 - 19:00 Arminia Ludwigshafen - Auersmacher
IND ISL 10/12 - 19:00 Goa - Odisha FC
KEN PL 10/12 - 19:00 Bidco United - Tusker
KEN SL 10/12 - 19:00 Kibera - Mombasa Elite
MAL PL 10/12 - 19:00 Birkirkara - Balzan
MAL PL 10/12 - 19:00 Pieta Hotspurs - Sirens
NAM MTCP 10/12 - 19:00 Citizens - Civics
NAM MTCP 10/12 - 19:00 Julinho Sporting - Life Fighters
NAM MTCP 10/12 - 19:00 Orlando Pirates - Tigers
NAM MTCP 10/12 - 19:00 UNAM - Tura Magic
NAM MTCP 10/12 - 19:00 Young Brazilians - African Stars
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Belasica - Ohrid
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Besa 1976 - Lok. Skopje
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 KF Gostivar - Karaorman
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Sasa - Pelister
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Sloga Vinica - Detonit Plackovica
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Teteks - Arsimi
NOR 2MFL 10/12 - 19:00 Voska Sport - Borec
SEY FDL 10/12 - 19:00 Santos - Revengers
SEY FDL 10/12 - 19:00 St Michel United - Red Star
SLO P 10/12 - 19:00 Bravo - Koper
SPA SRFEF 10/12 - 19:00 Granada CF B - เรอัล มูร์เซีย
THA TL2 10/12 - 19:00 เอ็มโอเอฟ ศุลกากร ยูไนเต็ด - ราชประชา
WOR CF 10/12 - 19:00 โบคุม (Ger) - Karlsruher SC (Ger)
WOR CF 10/12 - 19:00 คลับ บรูกก์ (Bel) - เอ็กเซลซิเออร์ (Ned)
WOR CF 10/12 - 19:00 Darmstadt (Ger) - Morlautern (Ger)
WOR CF 10/12 - 19:00 เฟเยนูร์ด (Ned) - Oostende (Bel)
WOR CF 10/12 - 19:00 ลีเกีย วอร์ซอว์ (Pol) - Motor Lublin (Pol)
WOR CF 10/12 - 19:00 โอซาซูน่า (Esp) - ลอริยองต์ (Fra)
WOR CF 10/12 - 19:00 พาเดอร์บอร์น (Ger) - VfL Osnabruck (Ger)
BEL SLW 10/12 - 19:30 Waregem W - Leuven W
CYP D2 10/12 - 19:30 Ermis - Olympias Lympion
CYP D2 10/12 - 19:30 Othellos Athienou - Omonia Aradippou
CYP D2 10/12 - 19:30 PAEEK - Xylotymbou
CYP D2 10/12 - 19:30 Peyia 2014 FC - M.E.A.P. Nisou
CYP D2 10/12 - 19:30 Ypsonas - Omonia 29th May
CYP D2 10/12 - 19:30 Zakakiou - Ayia Napa
ENG C 10/12 - 19:30 โรเธอร์แฮม - บริสตอล ซิตี้
ENG LO 10/12 - 19:30 อิปสวิช ทาวน์ - ปีเตอร์โบโร่ ยูไนเต็ด
ENG LO 10/12 - 19:30 ชรูว์สบิวรี่ ทาวน์ - โบลตัน วอนเดอเรอส์
ENG NLS 10/12 - 19:30 Dartford - Bath
ESW SMTNPL 10/12 - 19:30 Mbabane Swallows - Royal Leopards
GER OS 10/12 - 19:30 Bordesholm - GW Siebenbaumen
MAL CL 10/12 - 19:30 Mtarfa - Sliema
TUN L2 10/12 - 19:30 AS Mohamdia - Korba
TUN L2 10/12 - 19:30 Bembla - Jendouba Sport
TUN L2 10/12 - 19:30 ES Djerba - Rades
TUN L2 10/12 - 19:30 Gabes - AS Marsa
TUN L2 10/12 - 19:30 JS Kairouan - Espoir Rogba
TUN L2 10/12 - 19:30 Oued Ellil - CO Medenine
WOR CF 10/12 - 19:30 ดอร์ทมุนด์ (Ger) - ฟิออเรนติน่า (Ita)
GRE SL2 10/12 - 19:45 Irodotos - Athens Kallithea
BUR PL 10/12 - 20:00 Vital'O - Inter Star
ENG LT 10/12 - 20:00 Harrogate - Northampton
ENG NPLPD 10/12 - 20:00 Belper Town - Marske
ENG NPLPD 10/12 - 20:00 Nantwich - Lancaster
ENG NPLPD 10/12 - 20:00 Whitby - Matlock
ENG SLCD 10/12 - 20:00 Needham Market - AFC Rushden & Diamonds
ENG SLCD 10/12 - 20:00 Stourbridge - Alvechurch
ENG SLSD 10/12 - 20:00 Poole - Winchester
ENG ILPD 10/12 - 20:00 Brightlingsea - Horsham FC
ENG ILPD 10/12 - 20:00 Folkestone - Bognor Regis
ENG ILPD 10/12 - 20:00 Lewes - Canvey
ENG ILPD 10/12 - 20:00 Potters Bar - Margate
ESW SMTNPL 10/12 - 20:00 Tambankulu - Seven Dreams
ESW SMTNPL 10/12 - 20:00 Young Buffaloes - Madlenya
GER RN 10/12 - 20:00 Delmenhorst - Phonix Lubeck
GER RN 10/12 - 20:00 Lubeck - Bremer
GER RN 10/12 - 20:00 TSV Havelse - Emden
GER RN 10/12 - 20:00 Jena - Lokomotive Leipzig
GER RW 10/12 - 20:00 B. Monchengladbach II - Duren
GER RW 10/12 - 20:00 SG Wattenscheid - Ahlen
GER RW 10/12 - 20:00 Straelen - Oberhausen
GER RW 10/12 - 20:00 Wiedenbruck - Wuppertaler
GER RS 10/12 - 20:00 Balingen - Aalen
GER RS 10/12 - 20:00 FC 08 Homburg - Freiberg
GER RS 10/12 - 20:00 Kassel - FSV Frankfurt
GER RS 10/12 - 20:00 Mainz II - Fulda-Lehnerz
GER RS 10/12 - 20:00 Offenbach - RW Koblenz
GER RS 10/12 - 20:00 Steinbach Haiger - Bahlinger
GER RS 10/12 - 20:00 Stuttgart II - Worms
GER RS 10/12 - 20:00 Ulm - Eintracht Trier
GER OS 10/12 - 20:00 Heider SV - Husumer
GER OS 10/12 - 20:00 Pansdorf - Flensburg
GER OH 10/12 - 20:00 Turkiye Wilhelmsburg - Altona
GER OB 10/12 - 20:00 Aumund-Vegesack - Leher
GER OB 10/12 - 20:00 Komet Arsten - Woltmershausen
GER OB 10/12 - 20:00 OSC Bremerhaven - Blumenthaler
GER OB 10/12 - 20:00 Vatan Bremen - Schwachhausen
GER ON 10/12 - 20:00 Bersenbruck - Lupo-Martini Wolfsburg
GER ON 10/12 - 20:00 Gifhorn - Arminia Hannover
GER ON 10/12 - 20:00 Papenburg - Luneburger Hansa
GER ON 10/12 - 20:00 Ramlingen-Ehlershausen - FT Braunschweig
GER ON 10/12 - 20:00 Rotenburger - Hannoverscher SC
GER ON 10/12 - 20:00 Schoningen - Heeslinger
GER OW 10/12 - 20:00 Gievenbeck - Paderborn II
GER OH 10/12 - 20:00 Alzenau - Hanau
GER OH 10/12 - 20:00 Stadtallendorf - Unter-Flockenbach
GER OH 10/12 - 20:00 Weidenhausen - SV Steinbach
GER OR 10/12 - 20:00 Kaiserslautern II - Pirmasens
GER OR 10/12 - 20:00 Karbach - Eisbachtal
GER JBS 10/12 - 20:00 Karlsruher SC U19 - Walldorf U19
GER BW 10/12 - 20:00 Bayern Munich W - Bayer Leverkusen W
GRE GE 10/12 - 20:00 Marko - Agios Nikolaos
GRE GE 10/12 - 20:00 Poros - Almyros Gaziou
ITA P2 10/12 - 20:00 เจนัว U19 - มอนซา U19
LEB PL 10/12 - 20:00 Al Ansar - Nejmeh SC
LES PL 10/12 - 20:00 Bantu - Lioli
LES PL 10/12 - 20:00 Machokha - Mazenod
MON PCL 10/12 - 20:00 Mornar Bar - Decic
NET TD 10/12 - 20:00 Jong Volendam - Katwijk
NET TD 10/12 - 20:00 Lisse - Jong Sparta Rotterdam
NET TD 10/12 - 20:00 Scheveningen - Rijnsburgse Boys
POR LBPIW 10/12 - 20:00 Famalicao W - Ouriense W
RWA PL 10/12 - 20:00 Kiyovu - Police
RWA PL 10/12 - 20:00 Marines - Gorilla
SCO LL 10/12 - 20:00 Cowdenbeath - Celtic B
SCO LL 10/12 - 20:00 Spartans - Gretna 2008
TUN LP1 10/12 - 20:00 เอสเปรานซ์ - CS Sfaxien
TUR 1L 10/12 - 20:00 Denizlispor - อัลเตย์
WAL CP 10/12 - 20:00 Connahs Q. - Aberystwyth
WAL CP 10/12 - 20:00 Flint - Cardiff Metropolitan
WOR FI 10/12 - 20:00 Bastia - Guadeloupe
WOR CF 10/12 - 20:00 เอาก์สบวร์ก (Ger) - Grasshoppers (Sui)
WOR CF 10/12 - 20:00 เลเวอร์คูเซ่น (Ger) - เรนเจอส์ (Sco)
WOR CF 10/12 - 20:00 Dundee Utd (Sco) - Ayr (Sco)
WOR CF 10/12 - 20:00 เฟเนร์บาห์เช่ (Tur) - ซาแลร์นิตาน่า (Ita)
WOR CF 10/12 - 20:00 Gorica (Cro) - Aluminij (Slo)
WOR CF 10/12 - 20:00 Gornik Z. (Pol) - Legnica (Pol)
WOR CF 10/12 - 20:00 เลสเตอร์ ซิตี้ (Eng) - ทรัวส์ (Fra)
WOR CF 10/12 - 20:00 ลูกาโน (Sui) - มอนซา (Ita)
WOR CF 10/12 - 20:00 Olimpia Elblag (Pol) - Jaguar Gdansk (Pol)
WOR CF 10/12 - 20:00 Panetolikos (Gre) - Asteras Tripolis (Gre)
WOR CF 10/12 - 20:00 St. Polten (Aut) - แอลเอเอสเค ลินซ์ (Aut)
WOR CF 10/12 - 20:00 Wil (Sui) - Freiburg II (Ger)
WOR CF 10/12 - 20:00 โวล์ฟสบวร์ก (Ger) - Nordsjaelland (Den)
ZAM SL 10/12 - 20:00 FC Muza - Lumwana Radiants
ZAM SL 10/12 - 20:00 Green Eagles - Nkwazi
ZAM SL 10/12 - 20:00 Kabwe - Nchanga Rangers
ZAM SL 10/12 - 20:00 Kansanshi - Nkana
ZAM SL 10/12 - 20:00 NAPSA Stars - Prison Leopards
ZAM SL 10/12 - 20:00 Power Dynamos - Red Arrows
ZAM SL 10/12 - 20:00 Zanaco - Green Buffaloes FC
ZAM SL 10/12 - 20:00 ZESCO - Forest Rangers
ESW SMTNPL 10/12 - 20:15 Moneni Pirates - Manzini Wanderers
BEL 1NW 10/12 - 20:30 Wuustwezel W - Gent II W
BOT PL 10/12 - 20:30 Jwaneng Galaxy - BDF XI
FRA N2 10/12 - 20:30 Racing Club de France - Saint-Malo
FRA D1W 10/12 - 20:30 Dijon W - Reims W
FRA D1W 10/12 - 20:30 Rodez AF W - Guingamp W
FRA D1W 10/12 - 20:30 Soyaux W - Paris FC W
ITA SC 10/12 - 20:30 Alessandria - Montevarchi
ITA SC 10/12 - 20:30 Reggiana - Olbia
ITA SC 10/12 - 20:30 San Donato - Imolese
ITA SC 10/12 - 20:30 Torres - Gubbio
ITA SC 10/12 - 20:30 Vis Pesaro - Cesena
ITA SD 10/12 - 20:30 Seregno - Real Calepina
ITA P2 10/12 - 20:30 Alessandria U19 - Padova U19
ITA P2 10/12 - 20:30 เบรสชา U19 - ปาร์มา U19
ITA P2 10/12 - 20:30 Cittadella U19 - Cremonese U19
ITA P2 10/12 - 20:30 Como U19 - Vicenza U19
ITA P2 10/12 - 20:30 FeralpiSalo U19 - Pordenone U19
ITA P2 10/12 - 20:30 Reggiana U19 - เวเนเซีย U19
ITA P2 10/12 - 20:30 Viterbese U19 - ลาซิโอ U19
ITA SAW 10/12 - 20:30 Parma W - Fiorentina W
ITA SAW 10/12 - 20:30 Sassuolo W - AC Milan W
LIB PL 10/12 - 20:30 Mahalla Tripoli - Olympic Azzaweya
NET TD 10/12 - 20:30 Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
NET TD 10/12 - 20:30 Noordwijk - Hardenberg
NET TD 10/12 - 20:30 Oostzaan - IJsselmeervogels
NET DD 10/12 - 20:30 Excelsior 31 - Barendrecht
NET DD 10/12 - 20:30 Hoek - Rijnvogels
NET DD 10/12 - 20:30 SteDoCo - DVS '33 Ermelo
NET DD 10/12 - 20:30 Ter Leede - GVVV
NET DD 10/12 - 20:30 VV DOVO - ACV Assen
NET DD 10/12 - 20:30 VVOG - RKAV Volendam
WOR CF 10/12 - 20:30 บาเซิ่ล (Sui) - Mannheim (Ger)
WOR CF 10/12 - 20:30 คอนยาสปอร์ (Tur) - กาซีอันเตป (Tur)
IRA SL 10/12 - 20:45 Zakho - Naft Missan
ALG L2 10/12 - 21:00 Ben Aknoun - JSM Tiaret
ALG L2 10/12 - 21:00 El Khemis - Widad Adabi de Boufarik
ALG L2 10/12 - 21:00 GC Mascara - Relizane
ALG L2 10/12 - 21:00 Oued Sly - Saida
ALG L2 10/12 - 21:00 RC Kouba - Medea
ALG L2 10/12 - 21:00 SC Mecheria - Hussein Dey
ALG L2 10/12 - 21:00 Temouchent - ASM Oran
ALG L2 10/12 - 21:00 Tlemcen - Mostaganem
ALG U21L 10/12 - 21:00 Chelghoum U21 - Biskra U21
ALG U21L 10/12 - 21:00 Kabylie U21 - Arba U21
ALG U21L 10/12 - 21:00 Khenchela U21 - Magra U21
ALG U21L 10/12 - 21:00 Oran U21 - MC Alger U21
ALG U21L 10/12 - 21:00 USM Alger U21 - CR Belouizdad U21
ANG G 10/12 - 21:00 C.R.D. Libolo - Cuando Cubango
BEL 1NW 10/12 - 21:00 Moldavo W - GBA Kontich W
BOT PL 10/12 - 21:00 Extension Gunners - Mogoditshane
BOT PL 10/12 - 21:00 Gaborone Utd - Nico United
BOT PL 10/12 - 21:00 Masitoaka - Township Rollers
BOT PL 10/12 - 21:00 Morupule - Police XI
ENG C 10/12 - 21:00 เร้ดดิ้ง - โคเวนทรี ซิตี้
ENG LO 10/12 - 21:00 เบอร์ตัน อัลเบี้ยน - ดาร์บี้ เค้าท์ตี้
ENG LO 10/12 - 21:00 Forest Green - Cheltenham
ENG NL 10/12 - 21:00 Boreham Wood - เซาเทิร์น
ENG NLN 10/12 - 21:00 Buxton - Peterborough Sports
ENG NLN 10/12 - 21:00 Chorley - AFC Telford
ENG NLS 10/12 - 21:00 Slough - Havant & W
ENG NPLPD 10/12 - 21:00 Bamber Bridge - Stafford
ENG SLCD 10/12 - 21:00 Basford - Royston
ENG ILPD 10/12 - 21:00 Bishop's Stortford - Herne Bay
ENG ILPD 10/12 - 21:00 Hornchurch - Kingstonian
ENG ILPD 10/12 - 21:00 Wingate & Finchley - Carshalton
ENG PLC 10/12 - 21:00 วูล์ฟแฮมป์ตัน U21 - คาร์ดิฟฟ์ซิตี้ U21
FRA N2 10/12 - 21:00 Beauvais - Rennes II
FRA N2 10/12 - 21:00 St Quentin - Boulogne
GER OW 10/12 - 21:00 ASC 09 Dortmund - Vreden
GER OR 10/12 - 21:00 Kirchberg - Schott Mainz
IND ISL 10/12 - 21:00 North East Utd - Chennaiyin
ITA P2 10/12 - 21:00 AlbinoLeffe U19 - สปาล U19
LUX ND 10/12 - 21:00 Hostert - Differdange
NET TD 10/12 - 21:00 Quick Boys - TEC
NET TD 10/12 - 21:00 Spakenburg - HFC
NET DD 10/12 - 21:00 ASWH - Harkemase Boys
NET DD 10/12 - 21:00 Sparta Nijkerk - Urk
NET DD 10/12 - 21:00 Sportlust - Staphorst
SAN CS 10/12 - 21:00 Cosmos - Tre Penne
SAN CS 10/12 - 21:00 Faetano - Cailungo
SAN CS 10/12 - 21:00 Libertas - Juvenes/Dogana
SAN CS 10/12 - 21:00 San Giovanni - Domagnano
SCO HL 10/12 - 21:00 Brechin - Deveronvale
SCO HL 10/12 - 21:00 Clachnacuddin - Keith
SCO HL 10/12 - 21:00 Strathspey Thistle - Buckie Thistle
SCO CC 10/12 - 21:00 Elgin City - Clyde
SUD PL 10/12 - 21:00 Alamal Atbara - Al Shorta
SUD PL 10/12 - 21:00 Al-Hilal Omdurman - Haidob Al Nuhod
SUD PL 10/12 - 21:00 Al Zoma - Tuti
WAL CS 10/12 - 21:00 Cwmbran Celtic - Trefelin
WAL CS 10/12 - 21:00 Pontardawe - Cambrian & Clydach
WAL CS 10/12 - 21:00 Ynyshir Albions - Llantwit Major
WOR CF 10/12 - 21:00 อิสตันบูล บูยูคเซ็ค (Tur) - เวสเตอร์โล (Bel)
WOR CF 10/12 - 21:00 ฟิออเรนติน่า (Ita) - FC Rapid Bucuresti (Rou)
WOR CF 10/12 - 21:00 นีมส์ (Fra) - Rodez (Fra)
WOR CF 10/12 - 21:00 อูดิเนเซ่ (Ita) - เวสต์แฮม (Eng)
NET D1U18 10/12 - 21:15 FC Twente/Heracles U18 - อาแย็กซ์ U18
ANG G 10/12 - 21:30 Isaac de Benguela - CD Lunda Sul
ANG G 10/12 - 21:30 Petro Atletico - Sagrada
ANG G 10/12 - 21:30 Sporting de Cabinda - Interclube
BEL SLW 10/12 - 21:30 Club Brugge W - Gent W
BEL SLW 10/12 - 21:30 St. Liege W - Genk W
ENG SLSD 10/12 - 21:30 Yate Town - Hendon
FRA N2 10/12 - 21:30 Wasquehal - Haguenau
GER RW 10/12 - 21:30 Koln II - Kaan-Marienborn
GER OR 10/12 - 21:30 Dudenhofen - Jagersburg
GER OR 10/12 - 21:30 Engers - Waldalgesheim
GER OR 10/12 - 21:30 Hertha Wiesbach - Mechtersheim
GER OR 10/12 - 21:30 Pfeddersheim - Ahrweiler
LUX ND 10/12 - 21:30 Union Titus Petange - Mondercange
MAU SL 10/12 - 21:30 AS Vacoas - Entente Boulet
NET DD 10/12 - 21:30 VVSB - HV & CV Quick
SPA TRFEF 10/12 - 21:30 Mirandes B - Leonesa B
SPA TRFEF 10/12 - 21:30 Cortes - Subiza
SPA TRFEF 10/12 - 21:30 Pamplona - Ezcabarte
WAL CS 10/12 - 21:30 Goytre Utd - Ammanford
WAL CN 10/12 - 21:30 Penrhyncoch - Guilsfield
SPA TRFEF 10/12 - 21:45 Torina - Guarnizo
SPA TRFEF 10/12 - 21:45 La Virgen - Santa Marta Tormes
SPA TRFEF 10/12 - 21:45 Alesves - Oberena
SPA TRFEF 10/12 - 21:45 Valle Egues - Lagunak
WOR WC 10/12 - 22:00 โมร็อกโก - โปรตุเกส
BEL 1NW 10/12 - 22:00 Famkes Merkem W - Leuven II W
BEN L1 10/12 - 22:00 Bani Ganse - Dadje
BEN L1 10/12 - 22:00 Bembereke - Real Sport
BEN L1 10/12 - 22:00 Dragons - Avrankou Omnisport
BEN L1 10/12 - 22:00 Dynamo Parakou - Damissa
BEN L1 10/12 - 22:00 Energie Sports - Soleil
BEN L1 10/12 - 22:00 JAK - JS Pobe
BEN L1 10/12 - 22:00 Ofmas-Sad - ASPAC
BEN L1 10/12 - 22:00 Requins - Aziza
ENG C 10/12 - 22:00 แบล็กพูล - เบอร์มิงแฮม ซิตี้
ENG C 10/12 - 22:00 มิดเดิลสโบรห์ - ลูตัน ทาวน์
ENG C 10/12 - 22:00 มิลล์วอลล์ - วีแกน แอธเลติก
ENG C 10/12 - 22:00 เชฟฟิลด์ ยูไนเต็ด - ฮัดเดอร์ฟิลด์
ENG C 10/12 - 22:00 สโต๊ค ซิตี้ - คาร์ดิฟฟ์ซิตี้
ENG C 10/12 - 22:00 สวอนซี - นอริช ซิตี้
ENG LO 10/12 - 22:00 Bristol Rovers - Port Vale
ENG LO 10/12 - 22:00 เคมบริดจ์ ยูไนเต็ด - พลิมัท
ENG LO 10/12 - 22:00 เอ็กซ์เซเตอร์ ซิตี้ - เชฟฟิลด์ เว้นส์เดย์
ENG LO 10/12 - 22:00 Lincoln - วีคอมบ์ วันเดอเรอร์ส
ENG LO 10/12 - 22:00 MK Dons - Fleetwood
ENG LO 10/12 - 22:00 อ็อกซ์ฟอร์ด ยูไนเต็ด - บาร์นสลีย์
ENG LT 10/12 - 22:00 Grimsby - Tranmere
ENG LT 10/12 - 22:00 นิวพอร์ต เคาน์ตี้ - ดอนคาสเตอร์ โรเวอร์ส
ENG LT 10/12 - 22:00 สตีฟเนจ - แมนส์ฟิลด์ ทาวน์
ENG LT 10/12 - 22:00 Sutton - โคลเชสเตอร์
ENG LT 10/12 - 22:00 Swindon - เอเอฟซี วิมเบิลดัน
ENG NL 10/12 - 22:00 Bromley - Wealdstone
ENG NL 10/12 - 22:00 Chesterfield - Dorking
ENG NL 10/12 - 22:00 Eastleigh - Wrexham
ENG NL 10/12 - 22:00 Maidenhead - Notts Co
ENG NL 10/12 - 22:00 Maidstone - Altrincham
ENG NL 10/12 - 22:00 Solihull Moors - Aldershot
ENG NL 10/12 - 22:00 Woking - York City
ENG NL 10/12 - 22:00 เยโอวิล ทาวน์ - Scunthorpe
ENG NLN 10/12 - 22:00 Banbury - Curzon Ashton
ENG NLN 10/12 - 22:00 Chester - Alfreton
ENG NLN 10/12 - 22:00 Gloucester - Darlington
ENG NLN 10/12 - 22:00 Kettering - AFC Fylde
ENG NLN 10/12 - 22:00 King’s Lynn - Bradford PA
ENG NLN 10/12 - 22:00 Scarborough - Brackley Town
ENG NLN 10/12 - 22:00 Southport - Boston Utd
ENG NLN 10/12 - 22:00 Spennymoor - Hereford
ENG NLS 10/12 - 22:00 Chippenham - Ebbsfleet
ENG NLS 10/12 - 22:00 Concord - Hungerford
ENG NLS 10/12 - 22:00 Dover - Worthing
ENG NLS 10/12 - 22:00 Eastbourne Boro - Oxford City
ENG NLS 10/12 - 22:00 Farnborough - Hemel Hempstead
ENG NLS 10/12 - 22:00 Hampton & Richmond - Cheshunt
ENG NLS 10/12 - 22:00 St. Albans - Chelmsford
ENG NPLPD 10/12 - 22:00 Atherton - FC United
ENG NPLPD 10/12 - 22:00 Gainsborough - Warrington Rylands
ENG NPLPD 10/12 - 22:00 Morpeth - Warrington
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Bedford - Stratford
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Coalville - Rushall
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Hitchin - Barwell
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Ilkeston - Tamworth
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Mickleover - Kings Langley
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Nuneaton - Leiston
ENG SLCD 10/12 - 22:00 Redditch - Hednesford
ENG SLCD 10/12 - 22:00 St. Ives - Bromsgrove
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Beaconsfield Town - Salisbury
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Chesham - Plymouth Parkway
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Harrow - Tiverton
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Hayes & Yeading - Met. Police
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Merthyr Town - Gosport
ENG SLSD 10/12 - 22:00 North Leigh - Dorchester
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Swindon S - Hartley Wintney
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Truro - Hanwell Town
ENG SLSD 10/12 - 22:00 Weston-super-Mare - Bracknell
ENG ILPD 10/12 - 22:00 Billericay - Corinthian-Casuals
ENG ILPD 10/12 - 22:00 Hastings - Bowers & Pitsea
ETH PL 10/12 - 22:00 Hadiya Hossana - Adama City
FRA N2 10/12 - 22:00 Chartres - Blois
FRA N2 10/12 - 22:00 Furiani Agliani - ASM Belfort
FRA N2 10/12 - 22:00 Jura Sud - Thonon-Evian
FRA N2 10/12 - 22:00 Louhans Cuiseaux - Frejus Saint Raphael
GER RN 10/12 - 22:00 Jeddeloh - Hamburger SV II
GER OB 10/12 - 22:00 Surheide - Geestemunde
GER OW 10/12 - 22:00 Schermbeck 2020 - Erndtebruck
GER OH 10/12 - 22:00 Erlensee - RW Walldorf
GIB NL 10/12 - 22:00 Lions Gibraltar - Europa FC
LUX ND 10/12 - 22:00 Hesperange - Jeunesse Esch
NIG L1 10/12 - 22:00 Espoir - Liberte
NIG L1 10/12 - 22:00 Olympic Niamey - Nigelec
NIG L1 10/12 - 22:00 US Gendarmerie - Tahoua
NOR NIFLP 10/12 - 22:00 Dungannon - Carrick Rangers
NOR NIFLP 10/12 - 22:00 Glentoran - Glenavon
NOR NIFLP 10/12 - 22:00 Larne - Newry City
NOR NIFLP 10/12 - 22:00 Portadown - Ballymena
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 Ards - Newington
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 Ballyclare - Annagh
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 Dundela - Dergview
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 H&W Welders - Ballinamallard
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 Institute - Loughgall
NOR NIFLC 10/12 - 22:00 Warrenpoint - Knockbreda
SCO LT 10/12 - 22:00 East Fife - Bonnyrigg Rose
SCO LT 10/12 - 22:00 Stenhousemuir - Forfar Athletic
SCO HL 10/12 - 22:00 Banks O' Dee - Brora Rangers
SCO HL 10/12 - 22:00 Forres Mechanics - Inverurie Loco Works
SCO HL 10/12 - 22:00 Fraserburgh - Lossiemouth
SCO HL 10/12 - 22:00 Nairn County - Formartine Utd
SCO HL 10/12 - 22:00 Rothes - Huntly
SCO HL 10/12 - 22:00 Turriff Utd - Wick Academy
SCO LL 10/12 - 22:00 Berwick - Edinburgh University
SCO LL 10/12 - 22:00 Dalbeattie Star - Bo'ness United
SCO LL 10/12 - 22:00 East Kilbride - Caledonian Braves
SCO LL 10/12 - 22:00 East Stirlingshire - Civil Service Strollers
SCO LL 10/12 - 22:00 Hearts 2 - Broomhill
SCO LL 10/12 - 22:00 Stirling University - Tranent Juniors
SCO CC 10/12 - 22:00 Hamilton - Inverness
SCO CC 10/12 - 22:00 Kelty Hearts - Linfield
SCO CC 10/12 - 22:00 Queen's Park - Montrose
SCO CC 10/12 - 22:00 Raith - Morton
SEY FDL 10/12 - 22:00 Bel Air - St John Bosco
SPA SRFEF 10/12 - 22:00 Cadiz CF B - Betis B
SPA SRFEF 10/12 - 22:00 Alcorcon B - Navalcarnero
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 Escobedo - Vimenor
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 Atzeneta - Acero
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 Hercules B - Torrent
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 Inter Manacor - CE Sant Jordi
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 Santanyi - PE Sant Jordi
SPA TRFEF 10/12 - 22:00 CD Cantolagua - Txantrea
TOG CN 10/12 - 22:00 Anges de Notse - Kara
TOG CN 10/12 - 22:00 ASC Kara - Espoir
TOG CN 10/12 - 22:00 Entente II - Gbohloe-Su
TOG CN 10/12 - 22:00 Semassi - Gomido
WOR CF 10/12 - 22:00 เอสปันญ่อล (Esp) - โตริโน่ (Ita)
WOR CF 10/12 - 22:00 มงต์เปลลิเย่ร์ (Fra) - ล็องส์ (Fra)
WOR CF 10/12 - 22:00 Quevilly Rouen (Fra) - Laval (Fra)
WOR CF 10/12 - 22:00 แทร็บซอนสปอร์ (Tur) - คาซิมปาซ่า (Tur)
GER OW 10/12 - 22:15 Preussen Munster 2 - Clarholz
BUR PL 10/12 - 22:30 ASEC Koudougou - Etoile Filante
BUR PL 10/12 - 22:30 Majestic - Salitas
BUR PL 10/12 - 22:30 RDF - AS Douanes
IRA SL 10/12 - 22:30 Al Shorta - Naft Al-Basra
IVO L1 10/12 - 22:30 SO Armee - San Pedro
SPA SRFEF 10/12 - 22:30 Burgos Promesas - Palencia CA
SPA SRFEF 10/12 - 22:30 Mutilvera - Alfaro
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 Anaitasuna FT - Basconia
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 Aurrera Ondarroa - Pasaia
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 Touring KE - SD Deusto
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 Binissalem - Constancia
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 Poblense - Mercadal
SPA TRFEF 10/12 - 22:30 La Solana - Illescas
MAL PD 10/12 - 22:45 US Bougouni - Stade Malien
MAL PD 10/12 - 22:45 USC Kita - Djoliba
BEL 1NW 10/12 - 23:00 Chastre W - Zwevezele W
BEL 1NW 10/12 - 23:00 Mons W - Westerlo W
BEL 1NW 10/12 - 23:00 RFC Liege W - Genk II W
BEL 1NW 10/12 - 23:00 St. Liege II W - RSC Anderlecht II W
BEL 1NW 10/12 - 23:00 Waregem II W - Tienen W
DR L1 10/12 - 23:00 Motema Pembe - AC Kuya
FRA N2 10/12 - 23:00 Chateaubriant - Caen II
FRA N2 10/12 - 23:00 Saint-Pryve - Granville
FRA N2 10/12 - 23:00 Besancon - Creteil
FRA N2 10/12 - 23:00 Colmar - Reims II
FRA N2 10/12 - 23:00 Epinal - Metz II
FRA N2 10/12 - 23:00 Grasse - Sete
FRA N2 10/12 - 23:00 Saint Priest - Marignane
FRA N2 10/12 - 23:00 GOAL FC - Moulins-Yzeure
FRA N2 10/12 - 23:00 Saumur Olympique - Les Herbiers
FRA N2 10/12 - 23:00 Trelissac - Stade Bordelais
GUI L1 10/12 - 23:00 Ashanti GB - Kamsar
LUX ND 10/12 - 23:00 Victoria Rosport - Kaerjeng
MAL PD 10/12 - 23:00 CO Bamako - Bakaridjan
MAL PD 10/12 - 23:00 Real Bamako - Korofina
SCO LL 10/12 - 23:00 Rangers B - Cumbernauld Colts
SPA PRFEF 10/12 - 23:00 Celta Vigo B - คูลทูรัล เลโอเนซ่า
SPA PRFEF 10/12 - 23:00 R. Sociedad B - La Nucia
SPA SRFEF 10/12 - 23:00 Guijuelo - Bergantinos
SPA SRFEF 10/12 - 23:00 AD San Juan - UD Logrones B
SPA SRFEF 10/12 - 23:00 Racing Rioja - Tudelano
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Atletico Albericia - Castro
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Durango - Urduliz
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 เลโยอา - CD Vitoria
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Padura - Lagun Onak
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Andratx - Platges de Calvia
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Portmany - Llosetense
SPA TRFEF 10/12 - 23:00 Azkoyen - Huarte
TUR 1L 10/12 - 23:00 เกิซเทเป้ - Manisa FK
WOR CF 10/12 - 23:00 มายอร์ก้า (Esp) - ไมนซ์ (Ger)
WOR CF 10/12 - 23:00 ทเวนเต้ (Ned) - สปาร์ต้า รอตเทอร์ดัม (Ned)
SIE PL 10/12 - 23:15 Bai Bureh Warriors - Kallon
SIE PL 10/12 - 23:15 East End Tigers - Central Parade
SIE PL 10/12 - 23:15 Lamboi - East End Lions
ITA SC 10/12 - 23:30 Lucchese - Carrarese
ITA SC 10/12 - 23:30 Pontedera - Fermana
ITA SC 10/12 - 23:30 Rimini - Ancona
ITA SC 10/12 - 23:30 Siena - Fiorenzuola
SPA TRFEF 10/12 - 23:30 Villa Santa Brigida - Ibarra
SUD PL 10/12 - 23:30 Al Wadi - Hay al-Arab
CYP FD 11/12 - 00:00 อนอร์โธซิส ฟามากุสต้า - Ol. Nicosia
CYP FD 11/12 - 00:00 Paralimni - อปอลลอน ลิมาสซอล เอฟซี
FRA N2 11/12 - 00:00 Chambly - Guingamp II
FRA N2 11/12 - 00:00 Evreux - Poissy
FRA N2 11/12 - 00:00 Lusitanos - Fleury-Merogis
FRA N2 11/12 - 00:00 Sainte-Genevieve - FC 93
FRA N2 11/12 - 00:00 Ales - Canet Roussillon
FRA N2 11/12 - 00:00 Auxerre II - Aubagne
FRA N2 11/12 - 00:00 Hyeres - Lyon - La Duchere
FRA N2 11/12 - 00:00 Lyon II - Toulon
FRA N2 11/12 - 00:00 Chamalieres - Vierzon Foot
FRA N2 11/12 - 00:00 Lorient II - Bergerac
FRA N2 11/12 - 00:00 Romorantin - Angers II
GER OS 11/12 - 00:00 Oldenburger - Dornbreite Lubeck
NET DD 11/12 - 00:00 GVV Unitas - DEM
ROM L1 11/12 - 00:00 FC Hermannstadt - Farul Constanta
SPA PRFEF 11/12 - 00:00 Real Madrid B - CF Talavera
SPA PRFEF 11/12 - 00:00 ยูดี ซานเฟอร์นันโด - Algeciras
SPA PRFEF 11/12 - 00:00 Eldense - Amorebieta
SPA PRFEF 11/12 - 00:00 นูมานเซีย - ยูดี โลโกรนเยส
SPA SRFEF 11/12 - 00:00 Sevilla FC B - Xerez D.F.C.
SPA TRFEF 11/12 - 00:00 Burlades - Beti Onak
WOR CF 11/12 - 00:00 เรอัล เบติส (Esp) - แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด (Eng)
WOR CF 11/12 - 00:00 กาลาตาซาราย (Tur) - อดานา เดมีร์สปอร์ (Tur)
WOR CF 11/12 - 00:00 โอลิมเปียกอส (Gre) - น็อตติ้งแฮม ฟอเรสต์ (Eng)
GIB NL 11/12 - 00:30 Glacis United - St Josephs
SPA TRFEF 11/12 - 00:30 Tomelloso - Villacanas
BUR PL 11/12 - 00:45 Sonabel Ouagadougou - วิเทสส์
IVO L1 11/12 - 00:45 ES Bafing - SOL
ISR LAS 11/12 - 01:00 Beitar Tel Aviv - Ironi Modiin
MAL PD 11/12 - 01:00 Binga - Foot Elite
SPA LL2 11/12 - 01:00 อันดอร์รา - เลกาเนส
SPA LL2 11/12 - 01:00 Villarreal B - เตเนริเฟ่
SPA TRFEF 11/12 - 01:00 Tropezon - Cayon
SPA TRFEF 11/12 - 01:00 Azuaga - Pueblonuevo
SPA LFW 11/12 - 01:00 Barcelona W - Alhama W
WOR CF 11/12 - 01:00 เรอัล โซเซียดาด (Esp) - อันเดอร์เลชท์ (Bel)
BEL ND1 11/12 - 01:30 Francs Borains - Patro Eisden
BEL ND1 11/12 - 01:30 Gent B - RFC Liege
BEL ND1 11/12 - 01:30 Thes Sport - Boom
BEL SADGVFVA 11/12 - 01:30 Dikkelvenne - KRC Harelbeke
BEL SADGVFVA 11/12 - 01:30 Oudenaarde - KRC Gent
BEL SADGVFVA 11/12 - 01:30 Torhout - Westhoek
BEL SADGVFVB 11/12 - 01:30 K. FC Turnhout - Diegem
WOR WC 11/12 - 02:00 อังกฤษ - ฝรั่งเศส
BEL CPL 11/12 - 02:00 Lierse K. - Dender
BEL ND1 11/12 - 02:00 Charleroi B - OC Charleroi
BEL ND1 11/12 - 02:00 Heist - Mandel United
BEL ND1 11/12 - 02:00 Hoogstraten - Ninove
BEL ND1 11/12 - 02:00 RAAL La Louviere - Dessel
BEL SADGACFF 11/12 - 02:00 Acren - Meux
BEL SADGACFF 11/12 - 02:00 ทูบิซ - Royal Union SG 2
BEL SADGACFF 11/12 - 02:00 Waremme - Hamoir
BEL SADGVFVA 11/12 - 02:00 Aalst - Oostkamp
BEL SADGVFVA 11/12 - 02:00 Cercle Brugge KSV 2 - Lokeren-Temse
BEL SADGVFVA 11/12 - 02:00 Gullegem - Waregem 2
BEL SADGVFVB 11/12 - 02:00 FC Lebbeke - Cappellen
BEL SADGVFVB 11/12 - 02:00 ลีลล์ - Pepingen-Halle
BEL SADGVFVB 11/12 - 02:00 Sp. Hasselt - Bocholter
BEL SADGVFVB 11/12 - 02:00 Tongeren - Londerzeel
POR L3 11/12 - 02:00 Leiria - Real SC
SIE PL 11/12 - 02:00 FC Johansen - Ports Authority
CUB LN 11/12 - 03:00 Artemisa - FC Santiago de Cuba
SPA LL2 11/12 - 03:00 เรอัล ซาราโกซ่า - เอสดี ฮูเอสก้า
GUA LN 11/12 - 03:30 Coban Imperial - Comunicaciones
POR LC 11/12 - 03:45 Oliveirense - Arouca
NIC LPU20 11/12 - 04:00 Esteli U20 - Juventus Managua U20
HON LN 11/12 - 05:30 Motagua - Olimpia
NEW NLW 11/12 - 06:00 Central Football W - Auckland United W
NIC LP 11/12 - 08:00 Esteli - Managua FC
AUS A 11/12 - 11:00 เซ็นทรัล โคสต์ - นิวคาสเซิ่ล เจตส์
JAP ECW 11/12 - 11:00 C-Osaka W - Yokohama FC Seagulls W
AUS A 11/12 - 12:00 WS Wanderers W - Adelaide W
JAP WELW 11/12 - 12:00 Urawa W - Inac Kobe Leonesa W
AUS A 10/12 - 11:00 Finished Canberra W 3 - 0 Wellington Phoenix W 2 - 0
AUS A 10/12 - 11:00 Finished Melbourne City W 5 - 1 Newcastle W 3 - 0
JAP WELW 10/12 - 11:00 Finished Albirex Niigata W 0 - 1 Omiya Ardija W 0 - 1
JAP WELW 10/12 - 11:00 Finished Mynavi Sendai W 0 - 0 JEF United W 0 - 0
IND L2 10/12 - 13:15 Postponed PSBS Biak Numfor 0 - 0 Kalteng Putra 0 - 0
IND L2 10/12 - 15:15 Postponed Nusantara 0 - 0 Bekasi City 0 - 0
IND L2 10/12 - 15:15 Postponed Persipa Pati 0 - 0 Gresik 0 - 0
IND L2 10/12 - 15:30 Postponed Persela Lamongan 0 - 0 PSIM Yogyakarta 0 - 0
IND L2 10/12 - 15:30 Postponed PSPS Riau 0 - 0 Persiraja Aceh 0 - 0
IND L2 10/12 - 15:30 Postponed Sriwijaya 0 - 0 Karo United 0 - 0
IND L1 10/12 - 16:00 Postponed Barito Putera 0 - 0 PSIS Semarang 0 - 0
IND L1 10/12 - 18:15 Postponed Dewa United 0 - 0 Persita 0 - 0
ENG PLC 10/12 - 19:00 Postponed เซาแธมป์ตัน U21 0 - 0 เอฟเวอร์ตัน U21 0 - 0
ENG PLU18 10/12 - 19:00 Postponed ลีดส์ ยูไนเต็ด U18 0 - 0 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ U18 0 - 0
GER RN 10/12 - 19:00 Postponed Lichtenberg 0 - 0 Greifswald 0 - 0
ENG LT 10/12 - 20:00 Postponed คาร์ไลส์ ยูไนเต็ด 0 - 0 Barrow 0 - 0
ENG LT 10/12 - 20:00 Postponed Crewe 0 - 0 Leyton Orient 0 - 0
ENG NPLPD 10/12 - 20:00 Postponed Ashton Utd 0 - 0 Liversedge 0 - 0
ENG NPLPD 10/12 - 20:00 Postponed Stalybridge 0 - 0 South Shields 0 - 0
GER RN 10/12 - 20:00 Postponed BSV Rehden 0 - 0 Hildesheim 0 - 0
GER RW 10/12 - 20:00 Postponed Bocholt 0 - 0 Preussen Munster 0 - 0
GER RW 10/12 - 20:00 Postponed Rodinghausen 0 - 0 Fortuna Koln 0 - 0
GER OS 10/12 - 20:00 Postponed Neumunster 0 - 0 SC Weiche-08 II 0 - 0
ENG LT 10/12 - 21:00 Postponed โรชเดล 0 - 0 Stockport County 0 - 0
ENG LO 10/12 - 22:00 Postponed Accrington 0 - 0 Portsmouth 0 - 0
ENG LO 10/12 - 22:00 Postponed Morecambe 0 - 0 ชาร์ลตันแอธเลติก 0 - 0
ENG LT 10/12 - 22:00 Postponed Salford 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG NL 10/12 - 22:00 Postponed FC Halifax 0 - 0 Barnet 0 - 0
ENG NL 10/12 - 22:00 Postponed Gateshead 0 - 0 Dag & Red 0 - 0
ENG NLN 10/12 - 22:00 Postponed Farsley 0 - 0 Leamington 0 - 0
ENG NLN 10/12 - 22:00 Postponed คิดเดอร์มินสเตอร์ 0 - 0 Blyth 0 - 0
ENG NLS 10/12 - 22:00 Postponed Tonbridge 0 - 0 Weymouth 0 - 0
ENG NLS 10/12 - 22:00 Postponed Welling 0 - 0 Taunton 0 - 0
ENG NPLPD 10/12 - 22:00 Postponed Marine 0 - 0 Guiseley 0 - 0
ENG NPLPD 10/12 - 22:00 Postponed Radcliffe 0 - 0 Hyde 0 - 0
NIG L1 10/12 - 22:00 Postponed Jangorzo 0 - 0 ASGNN 0 - 0
NOR NIFLP 10/12 - 22:00 Postponed Cliftonville 0 - 0 Linfield 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}